Meble z palet

Paleta, pierwsze skojarzenie to drewniana platforma używana w magazynach i fabrykach do przechowywania lub przenoszenia materiałów. Zwykle wykonana z surowego, rozebranego drewna, o wysokiej wytrzymałość. Wielokrotnie po wykonaniu swojego zadania wyrzucona na śmietnik i zapominania. Czy nie uważacie tego za marnotrawstwo, wysokiej jakość drewno wyrzucone ot tak na śmietnik ? Obecnie coraz więcej osób staje się świadomymi stanu naszej planety i chcą działać, by jej pomóc. My również chcemy dołączyć się, dlatego oferujemy meble ogrodowe z palet.

Wiemy, że wiele osób w domu próbuje złożyć meble z palet. Efekt takich działań jest zazwyczaj daleki od oczekiwań. Brak czasu, wiedzy, narzędzi powoduje, że ludzie tylko frustrują się, dlatego zamiast denerwować się, zadzwoń do nas, Lagart 572 979 336. Jesteśmy od tego, by Ci pomóc. Na początku konieczne jest określenie ile mebli i jakich będzie potrzebnych. Jeśli nie jesteś pewien, skontaktuj się z nami, a my doradzimy.

Dysponujemy bogatą ofertą. Możemy dla Ciebie stworzyć prawie każdy rodzaj mebla. Łóżko z palet przykładowo jest jednym z najlepszych zastosowań. Jest trwałe, łatwe w dostosowaniu do siebie, z bardzo dużą ilością schowków. Innym unikalnym rodzajem mebla jest kanapa z palet. Ciężko jest znaleźć bardziej ciekawy mebel, który można używać w domu, jak i w ogrodzie.

Oczywiście te proste meble, jak ławka z palet czy też stolik z palet, to nie problem. Nasza oferta obejmuje też meble i usługi unikalne. Jak doniczki, ściany działowe, schody, czy też altanki, albo tarasy. Wszystko z palet, albo jeśli Klient na życzenie Klienta może być też z innego drewna odzyskanego. Nasze meble dodatkowo impregnujemy oraz zabezpieczamy przed wpływem warunku atmosferycznych.