Tarasy drewniane

Cały tydzień spędzasz w biurze. Czujesz się jak w klatce, wracasz do domu i znów to samo. Czemu sobie nie pozwolisz na odrobinę luksusu. Tarasy drewniane są idealnym sposobem by uciec na świeże powietrze, dla ciebie jak i całej twojej rodziny. Lato, wiosna czy nawet jesień czemu siedzieć w domu. Relaks na dworze w ogrodzie jest tym czego potrzebujesz. Jeśli uważasz że mamy rację, skontaktuj się z nami. Jesteśmy wykonawcą który w Warszawie i okolicach zbuduje drewniany taras dla ciebie. Zadzwoń do nas Lagart 572 979 336. Chcielibyśmy mieć możliwość pracować z tobą na twoim projektem.

Zabudowa Tarasu

Wszystkie nasze systemy tarasowe są zindywidualizowane pod potrzeby klienta. W fazie projektowania przykładamy przede wszystkim uwagę do tego by stworzyć relaksującą i zachęcającą atmosferę do spotkani z rodziną i przyjaciółmi oraz dbamy by taras w wkomponowywał się naturalnie w przestrzeń. Możesz wybrać sam pokład albo wersję z różnego rodzaju zabudową oraz meblami. Wszystko robimy pod twoje zamówienie i specyfikację. Nasz taras drewniany jest tworzony z wysokiej jakości desek ale również możemy go zrobić z palet oraz kompozytu.

Taras kompozytowy

Jest idealnym rozwiązaniem dla balkonów, ganków czy też basenów. Wykonujemy go z dobrej jakości desek kompozytowych które zapewniają długotrwałość oraz łatwość w utrzymaniu. Do tego rozwiązania można z łatwością dodać powierzchnie antypoślizgową. Dlatego też Taras Kompozytowy jest idealną powierzchnią wokół basenu. Jest on odporny na czynniki atmosferyczne oraz nie ulega korozji biologicznej.

Tarasy Warszawa

Wiele razy gdy montujemy u swoich klientów nowy projekt odkrywamy inne problemy o których klienta w danym momencie nie myślał. Oferujemy również „usługi stolarskie warszawa”, jest to usługa naszych stolarzy. Jeśli podczas montażu klient sobie przytomnie sobie że by chciał mieć nowy stół, altankę czy też półki jesteśmy wstanie pomóc. Możemy też naprawić stare tarasy jeśli zajdzie taka potrzeba.