Zabudowa Meblowe

Dopracowanie wnętrza wielokrotnie wymaga mebli na wymiar. Szafa, Garderoba, gabinet, zabudowa skosów, regały, zabudowa meblowa sprawdza się w każdym rodzaju miejsca. W małych pomieszczeniach pozwala na wykorzystanie każdego centymetr, a w dużych dostosowanie mebli do niego. Do tego zabudowy meblowe idealnie nadają się do wnętrz nieregularnych, tam gdzie zwykłe meble po prostu nie pasują.

Zabudowa na wymiar

Każdy mebel który tworzymy jest projektowany przez doświadczonego projektanta i wykonany przez solidnego stolarza. Stolarstwo meblowe nie ma przed nami tajemnic, i czy to regał na wymiar, czy też zabudowa garderoby wszystko wykonamy solidnie i dokładnie. Ten rodzaj mebli idealnie sprawdza się w Polskich mieszkaniach gdzie z reguły nie ma wiele miejsca.

Marzeniem wielu osób obecnie, które posiadają dom, to posiadanie garderoby na wymiar. Zazwyczaj te marzenie kończą się na podłączeniu światła i zamontowaniu kilku zwykłych półek. My oferujemy więcej oraz lepiej. Przy projektowaniu i montażu korzystamy z nowoczesnych rozwiązań do organizacji ubrań, butów i innych akcesoriów. Daje to Klientowi poczucie luksusu. Jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami pod Lagart 572 979 336.

Usługi Stolarskie Warszawa

W obrębie Warszawy i województwa mazowieckiego wykonujemy również usługi stolarskie i wykończeniowe. Pod hasłami „szafy na wymiar Warszawa”, „szafy wnękowe warszawa” znajdą Państwo nas również.